Pierwsza wizyta dziecka jest najważniejsza.
Kiedy powinna się odbyć?

dziecko u dentysty

Dziecko pierwszy raz u dentysty

Podaruj swojemu dziecku zdrowy uśmiech od najmłodszych lat.  Stomatolog   dla  dzieci Katowice pomoże w bezbolesnym leczeniu pierwszych zębów Twojego maluszka.

PIERWSZA WIZYTA

Dentysta dla dzieci Katowice zaprasza na pierwszą wizytę w gabinecie stomatologicznym między 6. a 12. miesiącem życia Twojego dziecka. To bardzo dobry czas, aby ocenić rozwój uzębienia i dowiedzieć się, jak dbać o żywienie malucha, aby nie miał problemów z zębami.

Stomatolog  dla  dzieci Katowice doskonale wie, jak ważne jest pierwsze spotkanie dziecka z dentystą. Podczas kolejnych wizyt dziecko oswaja się z gabinetem, stomatologiem i personelem.

STRACH DZIECKA PRZED DENTYSTĄ

Dentysta dla dzieci Katowice dba o to, aby pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym była dla dziecka miłym doświadczeniem. Podczas wizyty adaptacyjnej dziecko poznaje otoczenie. Taka wizyta rzutuje na późniejszym nastawieniu Twojej pociechy do leczenia stomatologicznego.

JAK ZADBAĆ O LECZENIE DZIECI? STOMATOLOG KATOWICE RADZI:

  • wizyty kontrolne z dzieckiem odbywaj co 3-4 miesiące
  • regularne wizyty umożliwią wczesne wychwycenie nieprawidłowości i przeprowadzenie mniej inwazyjnego leczenia
  • porozmawiaj z dzieckiem o tym, co wydarzy się w gabinecie stomatologicznym, używając prostych słów. Unikaj przy tym wyrazów nacechowanych negatywnie tj. strach, wiercenie, ból itp.

Przeczytaj więcej na stronie http://machniak.pl/dentysta-dla-dzieci-katowice.php

Stronę znaleziono po słowach:
- dentysta dla dzieci
- dentysta dla dzieci Katowice
- stomatolog dla dzieci Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>