Bezbolesne leczenie zębów

Priorytetowym zadaniem stomatologii zachowawczej jest zapewnienie zdrowia tkanek jamy ustnej. W tym celu wykonuje się zabiegi profilaktyki próchnicy. Ponieważ wielu pacjentów obawia się wizyty u stomatologa, w celu bezstresowego leczenia stosuje się najnowocześniejsze znieczulenia. Są skuteczne oraz zapewniają komfort – dla lekarza i pacjenta.

W celu leczenia obecnych ognisk próchnicy wykorzystuje się bezpieczne i niezawodne środki znieczulające i sposoby bezbolesnego ich podawania. Pozwalają one na praktycznie bezbolesne podanie znieczulenia. U bardziej wrażliwych pacjentów dodatkowo można zastosować żel znieczulający.

usuwanie przebarwień zębów naświetlanie

Po uzyskaniu znieczulenia stomatolog usuwa uszkodzone tkanki z zęba. Przez cały czas ząb jest intensywnie chłodzony sprayem wodnym. Po oczyszczeniu próchnicy lekarz stomatolog osusza zdrowe tkanki zęba i zakłada wypełnienie.

Wszystkie etapy wykonywane są w pełnym znieczuleniu i są całkowicie bezbolesne. Zabieg nie może powodować dyskomfortu, a oczyszczanie ubytku wcale nie musi być czymś przerażającym. Do wypełniania zębów zawsze stosuje się mikroinwazyjne techniki i narzędzia. Najważniejsze, aby zminimalizować ból w czasie leczenia, a cały proces odbywał się bez strachu.

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online