Nowoczesna protetyka stomatologiczna

Problem braków  w  uzębieniu może skutecznie utrudniać życie. W grę wchodzi aspekt estetyczny, zdrowotny i psychologiczny.

A teraz pomyśl… Ile razy braki zębów blokowały Cię w nawiązaniu relacji z innymi ludźmi? Były przyczyną wstydu czy dyskomfortu? Wiele razy, prawda? Nie ma się co dziwić, kwestia estetyki uśmiechu jest kluczowa, to niezaprzeczalny fakt.

Nowoczesna protetyka stomatologiczna dysponuje metodami, które znacznym stopniu poprawiają stan uzębienia. Wszystko odbywa się w oparciu o indywidualny dobór leczenia, tak, by przestał doskwierać wstyd i uczucie dyskomfortu. Twoje zęby nabiorą błysku

Protetyka

Etapy wykonania prac protetycznych

Korony protetyczne

Mosty protetyczne

Protezy zębowe

Czym zajmuje się protetyka?

protetyka stomatologiczna narzędzia protetyczne

Protetyka zajmuje się odtwarzaniem luk w uzębieniu, a także przywracaniem odpowiedniego zgryzu i wyglądu zębów. Utrata stałych zębów może dotknąć niemal każdą osobę, niezależnie od wieku. Jest rezultatem przebytych urazów mechanicznych, chorób czy zaniedbań w zakresie pielęgnacji.

Każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji. Zawsze dokonywany jest wywiad, badanie oraz zdjęcie rentgenowskie. Na tej podstawie oceniany jest stan uzębienia i podjęta zostaje decyzja o metodzie leczenia. Zawsze istnieje możliwość przywrócenia zębom dawnej funkcjonalności i wyglądu.

Najlepsze rozwiązanie dla zębów które...

o mmie 2

Uległy poważnemu zniszczeniu wskutek próchnicy lub urazu mechanicznego

o mmie 2

Których tkanki są zniszczone a odbudowanie jest niemożliwe

o mmie 2

Wymagają poprawy wyglądu, kształtu i koloru

o mmie 2

Wymagają korekcji diastem, czyli zbyt dużych przestrzeni pomiędzy zębami

o mmie 2

Są po leczeniu kanałowym

protetyka stomatologiczna uśmiechnięta kobieta w okularach