Korony protetyczne

Korony protetyczne są idealną metodą uzupełnienia dla osób, które borykają się z ubytkami w uzębieniu spowodowanymi próchnicą, przebarwieniami czy złamaniami. Pozwolą odtworzyć w zębach to, co utracone, przywracając ich funkcjonalność i walory estetyczne. Są ukoronowaniem uśmiechu.

Do najczęściej stosowanych koron mocowanych na stałe należą: pełnoceramiczne i porcelanowe. Z powodzeniem wykonujemy w naszym gabinecie. Zakładanie koron odbywa się w trakcie kilku wizyt i jest bezbolesne. Poznaj je bliżej.

Korony pełnoceramiczne

Korony protetyczne pełnoceramiczne

Korony pełnoceramiczne to uzupełnienia, które pozwalają odbudować kształt zniszczonego zęba, w szczególności gdy nie można tego dokonać za pomocą tradycyjnych wypełnień kompozytowych.

Są dobrą alternatywą dla standardowych koron porcelanowych, gdyż nie zawierają metalowej podbudowy oraz nie powodują ryzyka przebarwienia dziąsła. Są trwałe i wytrzymałe. W całości wykonane są z porcelany, dzięki czemu wyróżniają się estetyką.

Efekt końcowy zabiegu jest zdumiewający – korona jest nie do odróżnienia od naturalnych zębów! [CENNIK]

Korony porcelanowe – licowane porcelaną

Korony licowane porcelaną składają się z metalowej podbudowy, na którą napalane są warstwy porcelany o różnej przezroczystości i kolorze. Są estetyczne i prezentują się o wiele lepiej niż tradycyjne korony metalowe.

Cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów, gdyż nie odbiegają wyglądem od zdrowego zęba oraz są przystępne cenowo.

Korony porcelanowe są trwałe, solidne i funkcjonalne. Pełnią również funkcję wzmacniającą i ochraniającą. [CENNIK]

Korony protetyczne porcelanowe licowane porcelaną

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online