Leczenie przebarwień ICON

ICON to nowatorska metoda leczenia początkowych zmian próchnicowych bez ingerencji w strukturę zęba. Jest całkowicie bezbolesna, nie wymaga borowania i nie narusza zdrowej tkanki zęba. Pozwala na przywrócenie naturalnego i równomiernego koloru zęba, poprzez maskowanie białych plam próchnicowych

Specjalistyczny preparat ICON pozwala skutecznie usunąć białe i inne  przebarwienia z powierzchni zębów.

Dzięki temu zęby znów stają się jednorodne pod względem kolorytu, co ma niebanalne znaczenie dla ogólnej estetyki uzębienia. Co istotne, leczenie przebarwień przy użyciu preparatu ICON nie wymaga borowania.

W jaki sposób przebiega leczenie ICON?

Etap 1
Czyszczenie, polerowanie
i suszenie zębów

Więcej informacji
Dokładne oczyszczenie zębów pozwala dostrzec wszelkie przebarwienia, które należy usunąć. Dlatego jest to czynność absolutnie niezbędna przed planowanym zabiegiem.

Etap 2
Nałożenie preparatu ICON

Więcej informacji
Na tak przygotowane zęby można nanieść preparat ICON. Następnie należy odczekać chwilkę, ponieważ preparat musi wniknąć w powierzchnię zębów, dzięki czemu białe przebarwienia powinny szybko zostać usunięte.

Etap 3
Użycie lampy polimeryzacyjnej

Więcej informacji
Światło pochodzące ze specjalnej lampy polimeryzacyjnej pozwala na jeszcze skuteczniejsze usuwanie przebarwień. To sprawia, że preparat ICON staje się bardziej efektywny.

Etap 4
Polerowanie i ocena skuteczności

Więcej informacji
Po zakończeniu naświetlania wystarczy tylko ponownie wypolerować zęby i sprawdzić, czy wszystkie przebarwienia zostały usunięte.

Jakie korzyści zapewnia takie leczenie?

usuwanie przebarwień zębów icon efekty

Aktualnie użycie preparatu ICON stanowi zdecydowanie najlepszą metodę na usuwanie białych lub innych nieestetycznych przebarwień z powierzchni zębów.

Takie leczenie przywraca zębom ich naturalny koloryt gładkość i estetykę.

Stosowanie preparatu ICON jest możliwe bez borowania zębów. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Efekt jest widoczny od razu po zakończonym leczeniu.

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online

Zadzwoń 322 043 643
lub
Umów wizytę online